Mikroplyšová prostěradla

Prostěradla z mikroplyše si zamilujete. Jsou jemná, hebká a perfektně hřejí. Hodí se především do chladných zimních nocí. Můžete si být jisti, že v mikroplyši vám nikdy zima nebude. Mikroplyšové prostěradlo se skládá z hustých a krátkých vláken z jemného polyesteru. Díky všité napínací gumě v tunýlku prostěradlo krásně obepíná celou matraci.

Mikroplyšová prostěradla barvy 

Mikroplyšová prostěradla seženete ve všech různých barvách a odstínech. Vždy si jednoduše vyberete takové, které bude ladit s vaší přikrývkou a polštářem. 

Mikroplyšová prostěradla velikosti

Nejprodávanější mikroplyšová prostěradla mají rozměry:

  • jednolůžko 90 × 200 cm
  • dvoulůžko 180 × 200 cm 

Oblíbené jsou ale také další velikosti, mezi které patří 90 × 200 cm, 140 × 200 cm, 160 × 200 cm, 200 × 200 cm a dále prodloužené délky 90 × 220 cm a 200 × 220 cm.

Praní mikroplyšových prostěradel

Mikroplyšová prostěradla perte naruby při teplotě 40°C. Sušení v sušičce je možné, ale na jemný program. Materiál po vyprání rychle schne, nepouští vlákna a dlouhodobě zůstává tvarově i barevně stálý, bez nežádoucích žmolků. Mikroplyšová prostěradla není potřeba žehlit. 

Mikroplyšová prostěradla jen od českých výrobců 

Kvalitní mikroplyšová prostěradla poznáte podle označení Česká kvalita nebo certifikátu Oeko-Tex Standard 100. Jen tak máte jistotu, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé prostředky. Doporučujeme vám prostěradlo vybírat s důrazem na kvalitu a převážně od ověřených výrobců a prodejců. Mezi ně patří například Goldea.cz 

Ukázka vybraných barev mikroplyšových prostěradel

Na internetovém obchodu Goldea.cz najdete kvalitní mikroplyšová prostěradla. Zde si prohlédněte některá z nich. Celkovou nabídku najdete na e-shopu www.goldea.cz

© 2024 česká-prostěradla.cz. Všechna práva vyhrazena