Šití prostěradel na míru

Jste náročný zákazník nebo potřebujete prostěradlo atypických rozměrů? Pak je pro vás nejvhodnějším řešením šití na míru. Při šití na míru si vyberete látku, rozměry a šikovné švadlenky vám ušijí prostěradlo přesně dle vašeho přání. 

Mezi nejčastěji prováděné úpravy při šití na míru patří:

  • zmenšení nebo zvětšení rozměrů prostěradel
  • šití prostěradel na vysoké matrace
  • výroba různých atypických rozměrů
  • výroba atypických chráničů matrací 

Velikost matrace

Minimální šířka pro jednu osobu je 70 cm. Nejužší dvojitá matrace je tedy 140 cm. Lepší je velikost 160 cm a opravdu velká matrace může mít i 220 cm. Pokud neznáte rozměr své matrace, pečlivě změřte její šířku a délku. Postačí vám k tomu krejčovský metr. Nezapomeňte ani na výšku. Nízké matrace začínají na 10 cm a končí na 16 cm. Optimální výška matrace se pohybuje v rozmezí 18 až 20 centimetrů. Matrace nad 24 cm patří mezi ty vysoké a vyžadují speciální typ prostěradla. Standardní prostěradlo by je nedostatečně obeplo a látka by se krabatila. 

Šití na míru u Goldea.czŠití prostěradel na míru

Internetový obchod Goldea.cz disponuje soukromou šicí dílnou, kde vám ušijí prostěradla na míru přesně dle vašich potřeb. Vyberte si z množství barev, vzorů a materiálů, které jsou na e-shopu k dostání. 

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi jednotlivými látkami, z Goldea.cz vám rádi zašlou vzorečky zdarma. Jak na to? Je to snadné. Požadavek na zaslání vzorečků napište na e-mail info@goldea.cz. Do e-mailu uveďte soupis látek, o které máte zájem a doručovací adresu. 

© 2022 česká-prostěradla.cz. Všechna práva vyhrazena